DOLAR: 8.12 TL
EURO: 9.80 TL

2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri ile tesettür giyinen bayanların özel günlerinde de tesettürlü hallerini koruyabilmeleri mümkün olunabilecektir. Tesettürlü bayanların gelinlik tercihlerinde açık gelinliklerden farklı olarak kol detayları ve dekolte varlıkları yok edilmektedir. Gelinlikler genç kızların hep hayallerinde olan ve hayallerindeki gibi bir gelinliğe sahip olmak isterler hep. Bu sebeple de gençlerin gelinlik seçimlerinde asla acele karar vermemeye özen göstermelidirler ve en özel modeli tercih etmeye özen göstermelidir. Aksi durumda ise sonuçtan memnun kalmayabilirler ve ömür boyu da bunun lafını yapabilirler.

Tesettürlü gelinlik modelleri ile gelinlerin tıpkı bir melek gibi görünmeleri amaçlanır o sebeple de özellikle sade modeller çok fazla tercih edilir. Sade olan modellerde de aksesuar olarak danteller ve inciler kullanılabilecektir. Kimi gelinler balık modelleri isterler kimileri ise dantelli ya da gipürlü modelleri tercih ederler. Ama genel olarak kar beyaz gelinlikler gelinlerin ilk sıralarındaki yerlerini alırlar. Sonuç olarak melek kadar güzel ve sade bir görünüme ulaşmak isterler. Bunun yanı sıra abartı gelinlik modelleri tercih eden ya da daha esprili gelinlikler tercih eden tesettürlü genç bayanlar için de özel tasarımlar mevcut olabilecektir.

Tesettürlü gelinlik modelleri iyi seçilen duvaklarla ve aksesuarlarla daha da güzel ve şık görünebilecektir. Her gelin güzeldir ama özel tasarım bir gelinlik giyen gelin daha da güzel ve unutulmaz olabilecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık