DOLAR: 7.39 TL
EURO: 8.97 TL

Genç Kızlara Özel Eşarp ve Şal Tasarımları

Hareketli, neşeli, dolu dolu geçen 20’li yaşlar, modanın kalbini de oluşturan unsurları bizlere sunuyor. Okul ve iş yaşamının en hareketli olduğu bu yaşlarda kıyafetler ve moda olan parçalar da birbirinden renkli ve hareketli oluyor. Spor ayakkabılar, jean pantolonlar, salaş kıyafetler ve renkli eşarplar gibi birçok ürün, 20’li yaşlardaki bayanların dolaplarında yer ediniyor…20li-yaslara-ozel-sal-esarp-modelleri-2-300x332

 

Tesettürlü genç kadınlar, rahat ve cool giyim parçalarının yanı sıra en önemli olan aksesuarları eşarp ve şallarını da oldukça renkli ve desenli modeller arasından seçiyor. Spor giyim ile uyum sağlayan desenlerdeki eşarp modelleri, rahatça bağlanan özgür şallar, kombinlerin vazgeçilmez parçaları oluyor.

20’li Yaşlarda Hangi Şal ve Eşarp Modelleri Tercih Edilir?

Genç yaştaki kadınlar her ne kadar daha renkli ve canlı desenlerden oluşan ürünleri tercih etseler de bu durum mevsimlerin modasına göre değişim gösteriyor. 2016 2017 Sonbahar Kış sezonunda genç giyimde yer alan yeşil, mavi, turuncu ve kahve tonları şallardaki desenleri oluşturuyor.

20li-yaslara-ozel-sal-esarp-modelleri-3-300x300

Çizgiler, Geometrik Desenler

20’li yaşlardaki genç kadınların olmazsa olmaz şal ve eşarp desenlerinin başında çizgiler ve geometrik desenler yer alıyor. Çiçek ve böcek desenlerin sıradan görünümünden uzaklaşarak modernliğe adım atan güçlü kadınlar, çizgilerin ve şekillerin ahenkli yapısından yararlanıyor.

20li-yaslara-ozel-sal-esarp-modelleri-1-300x372

Açık ve Soft Renkler

Genç kadınlar, koyu renklerden olabildiğince uzak durarak pastel ve soft renkleri tercih ediyor. Vizon, pembe, mavi, toprak tonları gibi renklerin pastel tonları, şal ve eşarp modellerinde en çok sevilenler arasında yer alıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık