DOLAR: 7.82 TL
EURO: 9.32 TL

Makyaj nasıl yapılır ve Makyaj hileleri

Makyaj nasıl yapılır ve Makyaj hileleri

Makyaj Nasıl Yapılır.. Makyaj bana göre bir kadının saçlarından da önce gelen bir konudur. Genel olarak birçok bayanın hayranlık ile baktığı birçok ünlü nün aslında makyajla büyüleyici güzelliğe kavuştuğunu bilmenizi isterim.
Bana göre en önemli unsur bakışlar. Bir erkeği etkileyen en önemli unsur diyebilirim. Birçok bayan erkekler fiziğe önem veriyor gibi düşünse de öyle değil. Önce gözler anlamlı bakan gözler dumanlı bakan gözler.
Göz makyajınız çok güzel olmalı. Buradada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ise kirpiklerin uzun ve etkili olması. Sizlerle burada bir çok resim paylaşacağım. Tek istediğim paylaştığım resimlerde bakışlara dikkat etmeniz. Sizler bir çok ünlünün doğuştan güzel olduğunu düşünebilirsiniz ama durum düşündüğünüz gibi asla değil. Birçok ünlü makyaj hileleri ile güzelliklerine güzellik katmaktadırlar.
Sizlerde birkaç püf noktaya dikkat ederek dayanılmaz bakışlara nasıl sahip olunur öğrenebilirsiniz.

Özellikle Adriana Lima da çok dikkatimi çekiyor göz makyajını mikemmel yaptırıyor ortaya inanılmaz bakışlar çıkıyor. Sizlerde ünlülerin makyajsız hallerini görmüşsünüzdür. Görmeyenler bir göz atabilirler aradaki farkın dağlar kadar olduğunu fark edeceksiniz.

Resimleri bilerek büyük attım ki gözlerde ve göz altındaki hileleri iyi farkedebilin diye. Makyajda ki en önemli hilelerden biride göz altı kapatıcılarıdır. Eğer gözünüzün altında birazda olsa morluk varsa mutlaka kapatmalısınız. Angelina jolie göz makyajı da tam anlamı ile mükemmel. Göz altı morlukları iyi kapatılmış kirpikler çok belirgin kaşlar belirgin biraz far ile sade ama bir o kadar mükemmel bakışlar elde edilmiş..

Burada da Jennifer lopez gözleri resmen konuşturuyor. Dikkat ederseniz allık ile ruj aşırı belirgin deyil. Dediğim gibi göz makyajı ile sadece bakışlar ön plana çıkarılmış. Yanlışsam siz düzeltin ama 20 yıldır kuaförlük yapıyorum. Buradan da sizleri bilgilendirmeye çalışıyorum. Yukarıdaki resimde saçların bir önemi kalmış mı sizce? bence kalmamış. Kusursuz makyaj olayı bitirmiş. Bizler bir saçı yapar iken ne kadar güzel yaparsak yapalım makyaj olmadan asla olmuyor. Yanlız kirpiklere dikkat edelim. Çok yüksek ihtimalle takma kirpik kullanılmış.

İşte makyaj işte kirpik işte bakış. Rihanna göz makyajı belirgin kirpikler ile nasıl etkili bir duruma gelmiş görüyorsunuz. Yarın sabah kalkınca galiba herkes takma kirpik almaya gidecek sanırım.

Sizlerde belki biliyorsunuzdur ama ben bilmeyenler için konuşacağım profesyonel makyaj bir bayanı ancak bu kadar değiştirebilir. Bakışlarınız ne kadar mükemmel ise gerisi teferruat diyebilirim. Bu resimde profesyonel makyaj nasıl yapılır görüyoruz. Oldukça esmer bir tene sahip olan Rihanna pembe ruj ile belirgin dudaklara sahip olmuş. Bu arada kahve tonu ile pembeyi makyajda yan yana hiç beğenmesem de profesyonel makyajda nasılda yakıştırılmış.
Arap Göz Makyajı Nasıl Yapılır Videolu.
Arap tarzı makyajı genel olarak çok beğenilir. Etkileyici bakışlar yaratan bu makyaj tarzını baştan sona videolu izleme imkanı sunduk.
Ağırlıklı olarak göz makyajına dikkat çeken arap tarzı makyaj takma kirpikler olmadan olmaz görünüyor. Fakat etkileyici kirpiklere doğuştan sahipseniz buna gerek kalmayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık