DOLAR: 7.15 TL
EURO: 8.70 TL

Sorumluluk Reddi

Sitemizde yer alan tüm bilgiler, dökümanlar ve resimler eğlence amaçlıdır . Sitemizde bulunan yazılar , editörler ve ziyaretçiler tarafın eklenmektedir . Bunların hiçbiri doğru veya güncel değildir.bayanlaraozel.net’de bulacağınız bilgilerin doğruluğunun garantisi yoktur. Sitemizde bulacağınız bilgiler uzman kişilerin veya kurumların vereceği bilgilerle bir tutulamaz . Örneğin sitemizde ‘ Sağlık ‘ kategorisinde yazılar bulunmaktadır. Eğer bir sağlık sorununuzla ilgili araştırma yapıyorsanız , kendi sağlığınız için ‘LÜTFEN DOKTOR’A BAŞVURUN!’ . bayanlaraozel.net  bir doktor değildir. Sitede bulunan sağlık ile ilgili yazılar en iyi durumda bile genel bir yazıdan ileri geçmez. Sitedeki yazılar çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. Bu yüzden konunun uzmanı olan kişilerin vereceği bilgilerle bir tutulamaz.

bayanlaraozel.net’de karşılaşacağınız herhangi bir bilginin YANLIŞ, YANLIŞ YÖNLENDİRİCİ, TEHLİKELİ, YANLIŞ YAZILMIŞ olabileceğinin farkında olun.

bayanlaraozel.net’de BULUNAN HERHANGİ BİR BİLGİYE GÜVENMEYİN. bayanlaraozel.net BİLGİLERİN YANLIŞ KULLANIMINDAN ÖTÜRÜ OLUŞABİLECEK ZARARLARDA SORUMLULUK KABUL ETMEZ.


Yukarı Çık