DOLAR: TL
EURO: TL

Superman çılgınlığı yeni sezonda da devam ediyor!

Resim bulunamadı

Superman çılgınlığı yeni sezonda da devam ediyor!

 

 

superman_womanTüm dünyada yaşanan Superman çılgınlığı Boyner’le Türkiye’ye taşındı.

Çarpıcı renkleri ve yaratıcı tasarımcılarıyla Superman t-shirt’leri, bu yaz gençlerin vazgeçilmezi oldu. İlk koleksiyondaki modeller satışa sunulduğu ilk hafta tükendi. Superman şimdi yeni sezona hazır!

Superman çılgınlığı yeni sezonda da devam ediyor !

Dünyanın en popüler kahramanlarından Superman’in yeni sezonu da, Boyner reyonlarındaki yerini aldı. Superman’in 2009 Sonbahar Kış sezonundaki birbirinden şık kadın, erkek, çocuk koleksiyonları; kendini süper kahraman gibi hissetmek isteyenleri bekliyor.

Boyner Mağazaları yaratıcı, havalı ve esprili Superman t-shirt’leriyle renkleniyor. 2009 Sonbahar-Kış sezonunda Superman tasarımlarını tercih edenler; içlerindeki yenilmez, süper güçlü ve süper hızlı kahramanı kostümlerine taşıyor. Üstelik Boyner’de Superman’in hem çocuk hem yetişkin koleksiyonları yer alıyor. Yani Superman t-shirt’leri ile baba-oğul bir örnek giyinmek bile mümkün!

Koleksiyonda mavi, gri, beyaz renklerde klasik Superman arması taşıyan t-shirt ve sweatshirt’lerin yanı sıra turuncu, yeşil, mor gibi canlı renklerin Superman desenleriyle buluştuğu modeller bulunuyor. Superman karikatürleri ve çizimleri taşıyan t-shirt’ler de dikkat çekiyor.

Koleksiyonun kadın t-shirt’leri, günlük kullanım için spor, gece için şık bir alternatif oluyor. Tasarımlardaki pullar, payetler, ışıltılarla, şık ve feminen bir görünüm yaratılıyor. Superman’in adalet için birlikte mücadele ettiği Supergirl ve Wonder Woman gibi kadın karakterlerin taşındığı t-shirt’ler de büyük ilgi görüyor.

Boyner’de Superman çılgınlığı yaz sezonunda başladı

Boyner; 2009 İlkbahar/ Yaz sezonunda dünyanın en popüler süper kahramanı Superman’i mağazalarında ağırlamaya başladı. Tüm dünyada yaşanan Superman çılgınlığı Türkiye’ye de Boyner Mağazaları ile taşındı. Çarpıcı renkleri ve yaratıcı tasarımcılarıyla Superman t-shirt’leri, gençlerin vazgeçilmezi oldu. İlk koleksiyondaki bazı modeller, satışa sunulduğu ilk hafta tükendi.

superman_boyner

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık