DOLAR: 7.82 TL
EURO: 9.26 TL

Topuz Modelleri

Topuz modelleri, örneklerimizde gördüğünüz gibi bir saç aksesuarı ile birlikte kullanılmış. Bir toka, boncuk, fular vs. ile saçlarınıza renk katmak isterseniz topuz modellerimiz sizlere göre. Yeni saç trendlerinde saç aksesuarları önemle vurgulanmıştır. Kabarık saçlara sahip iseniz saçlarınızı bu şekilde arkada toplayarak yarım bir topuz yapabilirsiniz. Çok sade olduğunu düşünürseniz bir saç aksesuarı ile saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Bir kuaföre gitmeden çeşitli şekillendirme araçları ile evimizin konforu eşliğinde kendi modelimizi kendimiz yaratacağız. Evde saç modeli yaratmanız oldukça eğlenceli bir iştir. Saçlarınızda yenilik yaparken evde eğlenebileceksiniz de. Resimlerdeki örnekler yerine deneme yanılma yolu ile de bir sürü model keşfedebilirsiniz.

Her bayanın her gün saç modeli yaptığını düşünürsek, en azından evden çıkmaran saçını toplayıp, saçlarımızı tararız. Demode olan saç modellerinizden kurtularak moda trendleri deneyerek kendimize değişiklik yapabiliriz. Bu modeller daha modern toplama şekilleri olarak göze çarpmaktadır. Günlük hayatımızda kullanabileceğimiz gibi özel günlerde de kullanabilirsiniz. Hatta bunlar mezuniyet törenleri, nişan törenleri, düğün gibi aktivitelerde de kullanabileceğiniz saç stilleri dir.

Günlük Hayatımızda At Kuyruğu Modellerini Deneyebilirsiniz

At kuyruğu saç modeli yapmak çok basit bir iştir. Fakat yetenekli değilseniz resimlerdeki örnekleri inceleyebilir veya daha modern olan örneklerimizden yararlanabilirsiniz. At kuyruğu yapmak için saçları bir tutam halinde arkada toplayıp lastiklememiz yeterli gibi görünse de saç aksesuarları ile bunları daha modern hale sokmak kendi elimizdedir. Daha çok öğrencilerimiz bunları kullansada bir çok ev hanımı hatta iş kadını at kuyruğu modelleri ni kullanmaktadır. Günümüzde uzman kuaförler tarafından geliştirerek at kuyruğu şekillerinden abiye saç modelleri de yapıldığı görülmüştür. Yeni trendlerde örgülü at kuyruğu modeller, tepede toplanan kabarık saçların etrafında bir halka şeklinde örülen modeller ile saçlarınız uzun ise ekstradan at kuyruğu mdoeller oluşturabilirsiniz. Bu da farklı bir trend yaratmanız anlamına gelmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık